Kazetové systémy

Nástěnné kazety jsou konstrukčními prvky pro pokrytí velkých povrchů obchodních a průmyslových objektů. Používají se také k vnitřnímu dokončení izolované stěny.

Technické parametry

délka: max. 13,50 m
tloušťka plechu: 0,75 mm; 0,88 mm;
povlaky: pozink + polyester 15 μm

 

Kazetové systémy

Kazetové systémy jsou velmi efektním řešením pro pokrytí velkých povrchů. Montáž je rychlá, v jediném kroku zajistíte finální podobu objektu bez složitých technických úprav. Povrch kazet je možné libovolně lakovat či doplnit osvětlením nebo dalšími konstrukčními prvky. Nejčastěji jsou využívány pro krytí a izolaci průmyslových nebo obchodních objektů.

Vnější povrch

Při stavbě nového obchodního domu nebo výrobní haly je postup prací relativně rychlý. Kazetové systémy vám umožní i velmi rychle dokončit finální podobu stavby. Systém montujeme po jednotlivých velkých dílech. Připravené plochy do sebe perfektně zapadají a jsou bezpečně ukotveny. Nehrozí tak, aby došlo při silném větru nebo následkem dlouhodobé zátěže změnami počasí k odchýlení nebo poškození. Povrch je dokonale vodě odolný, k úpravě používáme speciální laky, které dobře odvádí vodu a prodlužují životnost pláště.

Velkou výhodou je celistvost a univerzálnost plochy. Podle vašeho přání můžeme s výslednou stěnou barevně pracovat, opatřit ji nápisy nebo logem vaší firmy. Rovněž další doplňky ve formě osvětlení, přídavných poutačů nebo billboardů je možné velmi snadno začlenit a v průběhu času kdykoli měnit.

Vnitřní ochrana a izolace

Kazetové systémy jsou velmi účinnou formou izolace. Můžete je použít i pro překrytí stěn uvnitř haly. Finanční přístupnost, variabilita využití, vysoká odolnost a rychlost montáže. To jsou hlavní výhody kazetových systémů.

Rádi vám navrhneme a vypracujeme plán i pro vaše účely. Doporučíme vám nejvhodnější materiál, typ kazet i způsob uchycení. Pracujeme rychle, vždy se snažíme najít efektní a finančně nejpříznivější řešení pro každého našeho klienta.


Klempířské a pokrývačské práce Kamenný Újezd, České Budějovice