Okapové systémy

Wijo je trvanlivý a jednoduchý systém pro odvod odpadní vody. Je možné jej použít na všechny druhy střešních a fasádních krytin. Velmi přesné provedení prvků a použití vysoce kvalitních povlaků zaručuje spolehlivé užívání a vysokou estetiku po mnoho let.

Rychlá charakteristika

JEDNODUCHÁ MONTÁŽ

Výhodou systému Wijo jsou ideálně vzájemně přizpůsobené prvky, což způsobuje, že jejich montáž je rychlá a jednoduchá. Celý systém je těsný. Montáž lze provádět pomocí jednoduchých nástrojů.

VYSOKÁ ODOLNOST

Systém Balex Wijo je vyráběn v jednom z nejmodernějších výrobních závodů v Evropě, shodně s evropskými normami. To zaručuje záruku trvanlivosti a kvality výroků. Díky oceli použité k výrobě jádra okapů mí Wijo systém dlouhou životnost a zachovává svůj vzhled po dlouhou dobu. Okapový systém Wijo spojuje výhody polyesterových povlaků – odolnost vůči korozi (tloušťka povlaku 35 µm) a kovu – odolnost oceli.

ODOLNÝ VŮČI ATMOSFÉRICKÝM VLIVŮM

Okapový systém Wijo je odolný vůči atmosférickým podmínkám. Odolává vysokému zatížení sněhu a ledu. Povlak okapu je dodatečně chráněn vůči korozi, díky čemu se okapový systém Wijo dobře osvědčuje ve střídavém a nepříznivém klimatu.

ELEGANTNÍ VZHLED

Okapový systém plní nejen praktickou funkci. Je to také viditelná část fasády, která dává charakter celé budově. Proto je také standard provedení všech prvků systému Wijo velmi vysoký, spojuje v sobě tradici s nejmodernějšími vymoženostmi technicky. Žlaby a okapy Wijo tvoří spolehlivou a účinnou instalaci, která dokonale zvýší estetiku celého domu.

Technické parametry

  • druh oceli: S280GD + Z275 výrobce Wijo (Švédsko)
  • tloušťka plechu: 0,60 mm
  • povlaky: Prelaq Nova 35 µm
  • průměry trubek: 100 mm, 125 mm, 150 mm
  • velmi široká řada háků a příslušenství zjednodušuje montáž na každé střeše

Klempířské a pokrývačské práce Kamenný Újezd, České Budějovice