Spojovací materiály

Naše profesionálně vybavená dílna spoléhá nejen na kvalitní nástroje a nářadí, ale i na nejkvalitnější spojovací materiály. Pří práci dbáme na každý detail, vždy se snažíme pracovat pečlivě a předáváme zakázky podle smluvených podmínek. Spojovací materiál je velmi důležitým konstrukčním prvkem. I velmi kvalitní výrobky musí být správně a dostatečně pevně ukotveny nebo uchyceny. Nekvalitní spoje vedou k rychlejší únavě materiálu, mohou snižovat pevnost a nosnost a v extrémním případě mohou způsobit i poškození objektu.

Při montáži kazetových systémů, konstrukcí či dalších stavebních prvků je třeba velmi dobře zvážit namáhání spoje, vystavení vlivům změn počasí, výkyvům teplot nebo přítomnosti vody či vlhka. Spoléháme se proto na ověřené výrobce a materiál, se kterým máme dlouhodobě nejlepší zkušenosti. Mezi nejpoužívanější spojovací materiály patří značky Tytan, Ejot, Etan, Koelner, Mungo, Illbruck.

Volný prodej nejkvalitnějších materiálů

Veškerý spojovací materiál vám samozřejmě můžeme nabídnout i volně k prodeji. V naší podnikové prodejně v Českých Budějovicích vám rádi doporučíme vhodné prvky, způsob montáže i další potřebné doplňky.

Na naši práci se můžete kdykoli plně spolehnout. Ke každé zakázce přistupujeme zodpovědně a pečlivě plánujeme realizaci do nejmenšího detailu. Zárukou kvalitní práce jsou i velmi kvalitní materiály.


Klempířské a pokrývačské práce Kamenný Újezd, České Budějovice