Střešní okna Roto

Inteligentní technika zaručuje maximální komfort bydlení s dostatkem světla, volným přístupem k oknům a volným výhledem. Včetně dokonalého ovládání. Princip společnosti Roto zohledňuje všechno: žádné rušivé okenní křídlo uvnitř místnosti, pohodlné ovládání pro střešní okna Roto jednou rukou ve spodní části okna. Jedna klika pro otevírání, větrání a mytí. A jako ideální doplněk elektricky ovládaná venkovní roleta.

Ideální řešení – Střešní okna Roto

Střešní okna jsou vynikajícím řešením, jak snadno a dostatečně osvětlit i větrat atypické místnosti jako jsou složitě členité místnosti nebo půdní vestavby. Střešní okna Roto jsou však vhodná i pro místa, kde chcete lépe hospodařit s daným prostorem.

Efektivní využití prostoru

Současná technologie přichází s velmi efektivním využitím prostoru. Střešní okna mají vynikající tepelně i zvukově izolační vlastnosti. Zajistíte si krásný výhled, dostatek světla, snadné větrání a to vše bez rušivého okenního křídla. Střešní okna vám uvolní prostor po obvodu celé místnosti. Nemusíte se řídit dispoziční možností pokoje a umístění okna. Stejně tak s mnohem vyšší úsporou místa a energie můžete instalovat topné těleso. Radiátory bývají často umístěny pod okny, při využití střešního okna však dochází k mnohem menšímu úniku tepla.

Praktické doplňky

Ovládání je umístěno ve spodní části. Velmi lehce můžete volit větrání ventilací, otevírání nebo obsluhu okna při mytí. Součástí okna může být navíc i elektricky ovládaná venkovní roleta, která zvýší hlukovou izolaci a při odpočinku vám poskytne skutečně ideální prostředí.

Nabízíme vám kompletní realizaci střešních oken Roto. Při rekonstrukci vám zajistíme výměnu včetně následného úklidu, při plánované novostavbě připravíme zaměření a v koordinaci se stavební firmou provedeme odbornou montáž. Podrobné informace vám kdykoli rádi poskytneme v naší prodejně nebo na základě bližšího hovoru. Zpracujeme vám nabídku podle individuálního zadání.


Klempířské a pokrývačské práce Kamenný Újezd, České Budějovice