Střešní krytiny

 Kvalitní střešní krytina je základem každé rekonstrukce i stavby nového domu. Výběrem vhodné pokrývky si ušetříte nejen mnoho starostí v blízké budoucnosti, ale také finanční prostředky. Dobře navržená a sestavená střecha má pro vás dvojí účinek úspory.

První úsporou jsou výborné tepelně izolační vlastnosti. Kvalitní krytina zabraňuje tepelné ztrátě a vám ušetří náklady za vytápění. V létě se pak podílí na tepelném komfortu tím, že nepohlcuje a nekumuluje teplo zvenčí. Druhou úsporou pak beze sporu je dlouhodobá trvanlivost a kvalita. Rekonstrukce střechy a výměna je poměrně vysokou investicí, vyžaduje čas pro přípravu, realizaci a zejména pak nemalé finanční prostředky.

Rádi vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího typu. Náš trh je zaplavený mnoha výrobky, my však spoléháme na léty prověřené výrobce i materiály. Doporučíme vám nejkvalitnější střešní krytinu pro jakýkoli typ stavby s ohledem na povahu využívání, konstrukci i očekávané zatížení. Pokrývačskými pracemi se zabýváme s letitou praxí a rádi vám své poznatky předáme. Vždy upřednostňujeme funkční a kvalitní materiály. Samozřejmě sledujeme i novinky, vždy vám však dodáme pouze ty, se kterými máme již vlastní dobrou zkušenost.

Můžete se na nás kdykoli obrátit. V naší vzorkové prodejně vám vysvětlíme rozdíl mezi jednotlivými druhy materiálů i typy zpracování. Dodávku střešní krytiny chápeme jako kompletní službu - do dodávky zahrnujeme i veškeré klempířské doplňky a funkční prvky. Vždy respektujeme vaše přání a snažíme se vám zajistit nejlepší ceny. I s malým rozpočtem jsme vám schopni dodat to nejlepší!