Žlaby Zambelli

Nabízíme vám pečlivou profesionální práci. Realizované odvodňovací systémy provádíme na míru každému objektu. Plně respektujeme stavební řešení, požadované vlastnosti i finanční možnosti daného projektu. Materiály a okapové systémy vybíráme pouze od osvědčených výrobců. Kvalitními prvky podtrhneme efekt naší práce a můžeme garantovat dlouhou životnost a perfektní stav. 

Zambelli patří mezi žádané výrobce. Pozinkované žlaby vynikají extrémní odolností. I při dlouhodobém vystavení přímé vodě a vysoké vzdušné vlhkosti si udrží stálou ochranu proti korozi. Okapy není třeba složitě renovovat nebo v opakovaných cyklech řešit novou povrchovou úpravu. Žlaby Zambelli jsou vyrobené z pozinkované pásky, to ovšem není jediná možnost, mohou být vyrobeny z mědi či Titanu, které se řadí do standardního materiálu. Žlaby mohou být opatřeny lakovanou povrchovou úpravou. Jsou lehké, pevně se kotví a dlouhodobě vykazují tvarovou i barevnou stálost. Jednotný vzhled podpoří úpravu celého objektu a zvýší jeho atraktivitu. 


  • Zambelli dodává okapovým systémům stabilitu a nutnou dlouhou životnost. Jednotlivé díly jsou přesně řešené, perfektně do sebe zapadají. Tím ušetří i naší práci. Instalace probíhá rychle a bez zbytečných dodatečných úprav nebo náhradních řešení.
  • Příznivá je i cena všech produktů. Zajisté potěší i záruka na kompletní systém Zambelli, která je poskytována 15 let!

Rádi vám přiblížíme podrobně technické řešení okapových systémů a pomůžeme vám vyhodnotit vhodný typ pro váš dům. Nabízíme odborné poradenství i přesnou kalkulaci realizovaného systému. Doporučíme vám pouze produkty výrobců, se kterými máme sami ty nejlepší zkušenosti.